درباره ما

ما که هستیم؟

مبلمان می تواند محصولی از طراحی باشد و نوعی هنر تزئینی محسوب می شود. علاوه بر نقش کاربردی مبلمان ، می تواند در خدمت یک هدف نمادین یا مذهبی باشد. این ماده را می توان از بسیاری از مواد از جمله فلز ، پلاستیک و چوب تهیه کرد. مبلمان با استفاده از انواع اتصالات نجاری ساخته می شود که اغلب منعکس کننده فرهنگ محلی است.

مبلمان اولیه این دوره از آثار هنری همچون پیکره زهره که در روسیه یافت می شود ، شناخته شده است و الهه را بر تخت خواب نشان می دهد. اولین مبلمان زنده مانده در خانه های Skara Brae در اسکاتلند است و شامل کمد ، کمد و تختخوابی است که همه آنها از سنگ ساخته شده اند. تکنیک های پیچیده ساخت و ساز مانند کارخانه در اوایل دوره سلسله مصر باستان آغاز شد. در این دوره تکه های چوبی ساخته شده از جمله مدفوع و جداول دیده می شود که گاه با فلزات با ارزش یا عاج تزئین شده اند.

  • چوب مرغوب
  • متریال طبیعی
  • بهترین اساس
  • حمل رایگان
  • بازپرداخت ۱۵ روزه
  • پشتیبانی دوستانه

۲۳ سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند. تحقیقات باستان شناسی نشان می دهد که از حدود ۳۰،۰۰۰ سال پیش ، مردم با استفاده از چوب ، سنگ و استخوان های حیوانات شروع به ساخت و حک کردن مبلمان مخصوص خود کردند.

۹۷%

رضایت مشتری

۹۴%

تعمیر مبلمان

۹۵%

گواهی های الماسی

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

۲۰+سال تجربه
۳۵kمشتری خوشحال
۴۶+جایزه دریافتی
۳۳نمایشگاه

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

جنیفر ساموان
خواننده

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان اکسترا را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه جواهرات استفاده کرده ام.”

مارک اسمیت
تاجر

“مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ ها و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند.”

آماندا سانچر
هنرمند

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان Xtra را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه مبل استفاده کرده ام.”

برندها

همکاران ما

An essay service has numerous benefits. The prices vary depending on the quantity of pages, writer and deadline, along with the type best custom writing service that you’ll need. If you’re concerned that a paper writing service will be too much There are a range of packages that fit most budgets. Even if you’re no expert on the field, it’s possible to hire a fairly new writer! You can be sure to obtain a work of superior quality that meets your specifications since our writers have years of experience.